Nauka pływania prozdrowotnego
Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia, których celem jest oswojenie z wodą i nauka podstawowych ruchów pływackich, nurkowania i ślizgów do wody. Taka forma adaptacji pozwoli dziecku poznać swoje możliwości, żeby dobrze czuć się i bawić w wodzie.
W trakcie kursu dzieci będą miały okazje nauczyć się samopomocy w wodzie oraz elementów ratownictwa wodnego w formie zabaw!
Lekcje prowadzimy w cieplutkim basenie o głębokości od 90-110 cm. Wykorzystujemy wszelkie pomoce pływackie więc na zajęcia wystarczy zabrać: strój, klapki i ręcznik ( czepek i okulary pływackie ułatwią naukę).

Doskonalenie pływania prozdrowotnego
Po zdobyciu podstawowych umiejętności pływackich kolej na poznanie technicznych szczegółów poszczególnych stylów pływackich. Doskonalenie rozpoczynamy od nauki stylu grzbietowego, następnie kraula, żeby i delfina. W trakcie zajęć uczymy się nawrotów, nurkowania na większych głębokościach oraz doskonalimy skoki do wody. W cykl szkoleniowy wpisane są zajęcia z samo ratownictwa, ratownictwa wodnego oraz bezpiecznego zachowania się nad wodą!

Zobacz Cennik i Grafik