Nauka pływania prozdrowotnego
Zajęcia przeznaczone dla dzieci od 4 roku życia, których celem jest oswojenie z wodą i nauka podstawowych ruchów pływackich, nurkowania i ślizgów do wody. Taka forma adaptacji pozwoli dziecku poznać swoje możliwości, żeby dobrze czuć się i bawić w wodzie.
W trakcie kursu dzieci będą miały okazje nauczyć się samopomocy w wodzie oraz elementów ratownictwa wodnego w formie zabaw!
Lekcje prowadzimy w cieplutkim basenie o głębokości od 90-110 cm. Wykorzystujemy wszelkie pomoce pływackie więc na zajęcia wystarczy zabrać: strój, klapki i ręcznik ( czepek i okulary pływackie ułatwią naukę).

Doskonalenie pływania prozdrowotnego
Po zdobyciu podstawowych umiejętności pływackich kolej na poznanie technicznych szczegółów poszczególnych stylów pływackich. Doskonalenie rozpoczynamy od nauki stylu grzbietowego, następnie kraula, żeby i delfina. W trakcie zajęć uczymy się nawrotów, nurkowania na większych głębokościach oraz doskonalimy skoki do wody. W cykl szkoleniowy wpisane są zajęcia z samo ratownictwa, ratownictwa wodnego oraz bezpiecznego zachowania się nad wodą!

Z nami możesz zdobyć KARTĘ PŁYWACKĄ!!

Kursy organizujemy semestralnie wrzesień-styczeń oraz luty- maj/czerwiec. Każdy semestr to od 14-17 spotkań raz w tygodniu po 30 minut. Nie pływamy w dni świąteczne wolne od nauki szkolnej. Zajęcia można odrabiać na zasadach przedstawionych w regulaminie.

W ferie zimowe i letnie organizujemy półkolonie i kolonie, na których mamy między innymi zajęcia na basenie. Szczegóły na www.polkolonienabasenie.pl

Zobacz Cennik i Grafik